لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اعمال محدودیت ترافیکی روز یکشنبه ۲۸ آبان در مازندران

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

محدودیت ترافیکی روز یکشنبه ۲۸ آبان در جاده‌های هراز، سوادکوه و چالوس اعمال می‌شود.

 به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، سرهنگ علیرضا قدمی رئیس پلیس راه مازندران به اعمال محدودیت ترافیکی در جاده سوادکوه اشاره کرد و گفت: رفت و آمد همه تریلر‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ساعت ۲۴ امروز از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

وی افزود: رفت و آمد وسایل نقلیه امروز از ساعت ۱۴ تا ساعت ۲ بامداد روز بعد در جاده هراز از آب اسک تا آمل یک طرفه است.

سرهنگ قدمی به محدودیت ترافیکی جاده هراز اشاره کرد و گفت: آمد و شد کامیون وکامیونت در جاده هراز در روز ۲۸ آبان از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۲۴ و تردد کمپرسی‌ها از ساعت ۵ صبح ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران افزود: رفت و آمد وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ ظهر تا ساعت ۲۴ از کرج به سمت شمال ممنوع خواهد بود.

وی گفت: با اعلام ماموران پلیس راه در محل، آمد وشد انواع وسیله نقلیه از ساعت ۱۵ تا ساعت ۲ بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه مازندران افزود: محدودیت ترافیکی به منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در امر عبور و مرور وسایل نقلیه امروز یکشنبه ۲۸ آبان مصادف با روز شهادت امام رضا (ع)، در جاده‌های مازندران اعمال می‌شود.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.