لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اعمال محدودیت ترافیکی در جاده‌های هراز و چالوس

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

محدودیت ترافیکی امروز در جاده‌های هراز و چالوس به‌منظور عملیات راهداری اعمال شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ،  محسن هاشمی رئیس مرکز مدیریت راه‌های مازندران گفت: جاده هراز به دلیل عملیات راهداری شامل تخلیه بار ترافیکی محلی عبوری، عملیات ریزش برداری حاصل از عملیات لق گیری، پاکسازی مسیر و بازگشایی مجدد مسیر تردد امروز و فردا به صورت مقطعی بسته است.

وی افزود: جاده هراز به دلیل عملیات راهداری در روز‌های یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه از ساعت ۷ تا ۱۸ هر هفته انجام عملیات در صورت فراهم بودن شرایط جوی محور هراز از ابتدای پیچ ابتهاج بسته است.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های مازندران به اعمال محدودیت ترافیکی جاده چالوس اشاره کرد و گفت: جاده چالوس امروز و فردا از ساعت ۲۲ تا ۵ بامداد بسته است.

هاشمی هدف از اجرای این طرح را افزایش امنیت تردد خودرو‌ها اعلام کرد و افزود:جاده چالوس به‌منظور عملیات راهداری و تثبیت دیواره تونل شماره پنج و عملیات روشنایی تونل کندوان بسته شد.

وی گفت: جاده چالوس تا ۱۰ آذرماه روز‌های شنبه، یکشنبه، دوسنبه و سه شنبه از ساعت ۲۲ تا ۵ بامداد روز بعد به غیر ایام تعطیلات رسمی و روز‌های قبل و بعد از تعطیلات چند روزه بسته خواهد بود.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های مازندران گفت: مسافران برای تردد از مازندران به تهران در صورت لزوم از طریق کنار گذر تونل یا از مسیر‌های جایگزین سوادکوه و هرازاستفاده کنند.

هاشمی افزود: هم اکنون ترافیک در محور‌های هراز، چالوس، سوادکوه، کیاسر و محدوده درون شهری بصورت عادی و روان در جریان است.

مرکز کنترل ترافیک پلیس‌راه فرماندهی انتظامی مازندران با شماره ۰۱۱۲۱۸۲۹۳۴ شبانه‌روزی آماده پاسخگویی درباره وضعیت جاده‌های استان است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.