لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اعمال محدودیت ترافیکی جاده‌های مازندران در 19 آبان

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پلیس راه مازندران در هفتمین جمعه پاییز، محدودیت ترافیکی جاده‌های مازندران را اعمال کرد.

سرهنگ علیرضا قدمی رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، با بیان اینکه آمد وشد تمامی تریلر در جاده هراز ممنوع شد، گفت: عبور کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ صبح امروز از جاده هراز ممنوع شد.

وی افزود: آمد وشد تمامی وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ تا ۲۴ امروز از رودهن به سمت آمل نیز ممنوع خواهد شد.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران به یکطرفه شدن جاده چالوس و هراز اشاره کرد و گفت: آمد وشد خودرو‌ها از ساعت ۱۵ تا ۲۴ امروز با اعلام ماموران پلیس راه در محل از آب اسک به رودهن به صورت یک طرفه خواهد شد.

سرهنگ قدمی گفت: رفت و آمد تمامی تریلر‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ساعت ۲۴ جمعه از تهران به قائم شهر و برعکس ممنوع است.

وی افزود: آمد وشد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۱۹ آبان ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است.

سرهنگ قدمی گفت: با اعلام ماموران پلیس راه در محل، آمد وشد انواع وسیله نقلیه از ساعت ۱۷ تا ساعت ۲۴ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه است.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران گفت: آمد وشد موتورسیکلت به جز موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی تا ساعت ۶ صبح روز یکشنبه ۲۱ آبان ماه از محور‌های کرج به چالوس، هراز و فیروزکوه ممنوع است.

وی افزود: تلفن مرکز کنترل پلیس راه مازندران با شماره‌های ۲۱۸۲۹۳۴ و ۲۱۸۲۹۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.