لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اعلام نتايج نهايي تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد در 10 آبان

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نتايج پذيرفته‌شدگان نهايي در رشته‌هاي متمركز و نيز معرفي‌شدگان چندبرابر ظرفيت كد رشته محلهاي مصاحبه دار و داراي شرايط خاص در روز چهارشنبه مورخ 96/08/10  از طريق پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان به نشاني www.sanjesh.org اعلام خواهد شد.

پيرو انتشار اطلاعيه‌هاي مورخ 96/07/22 و 96/07/27 اين سازمان در خصوص مرحله تكميل ظرفيت و پذيرش جديد آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته) سال 1396 بدينوسيله به اطلاع كليه داوطلباني كه با توجه به مندرجات اطلاعيه‌هاي مذكور نسبت به تكميل فرم انتخاب رشته اينترنتي در موعد مقرر اقدام نموده‌اند، مي‌رساند نتايج پذيرفته‌شدگان نهايي در رشته‌هاي متمركز و نيز معرفي‌شدگان چندبرابر ظرفيت كد رشته محلهاي مصاحبه دار و داراي شرايط خاص در روز چهارشنبه مورخ 96/08/10  از طريق پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان به نشاني www.sanjesh.org اعلام خواهد شد.

داوطلبان پذيرفته‌شده نهايي رشته‌هاي متمركز و معرفي شدگان چندبرابر ظرفيت رشته‌هاي داراي شرايط خاص مي‌بايست براي اطلاع از نحوه ثبت‌نام در دانشگاهها و موسسات آموزش عالي و يا زمان مراجعه براي مصاحبه به مفاد اطلاعيه‌اي كه همراه با اعلام اسامي منتشر مي‌گردد مراجعه نمايند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.