لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اعلام تعطیلی تعدادی از مدارس استان خراسان رضوی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مدارس برخی از مدارس استان خراسان رضوی تعطیل شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان  ،با توجه به برودت شدید هوا و بارش برف تعطیلی مدارس در سطح استان‌خراسان رضوی در روز دوشنبه ۹ بهمن به شرح ذیل می باشد:

شهرستانها و مناطق: ششتمد، کدکن، کوهسرخ،فریمان،زبرخان، میان جلگه، نیشابور، سرخس، جلگه رخ، فیروزه،کوهسرخ کلیه مقاطع مدارس روستایی تبادکان،سبزوار

نواحی هفتگانه مشهد و تبادکان،زاوه، احمدآباد،رضویه،چناران،سبزوار در مقاطع پیش دبستانی،ابتدایی و دوره اول متوسطه

 خواف:پیش دبستانی،ابتدایی دوره اول

 شهرستانها و مناطق تربت حیدریه، تایباد،گلبهار،کلات،صالح آباد،نوخندان،درگز(بخش میانکوه کلیه مقاطع)سرولایت در مقاطع پیش دبستانی و ابتدایی تعطیل می باشد

مدارس پیش دبستانی، ابتدایی ودوره متوسطه اول وشهرستان طرقبه و شاندیز و مدارس پیش دبستانی و ابتدایی شهرستان قوچان نیز تعطیل شدند.

 همه مراکز آموزش استثنایی در این شهرستانها نیز فردا در نوبت صبح فردا تعطیل است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.