لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اعلام آخرین وضعیت مهدی قائدی و مراحل درمان بازیکن استقلال

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مدیرکل حوزه استاندار بوشهر گفت: طبق صحبت هایی که با پزشک معالج مهدی قائدی صورت گرفت عمل جراحی قائدی موفقیت آمیز بوده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر،  مشاور و مدیرکل حوزه استاندار بوشهر ظهر دوشنبه به همراه مدیر کل حراست استانداری به نمایندگی از استاندار بوشهر، با حضور در بیمارستان شهدای خلیج فارس از مهدی قائدی بازیکن بوشهری باشگاه استقلال تهران و احمدرضا شاکر عیادت کردند.

مشاور و مدیرکل حوزه استاندار بوشهر در این دیدار اظهار داشت: تاکید استاندار بوشهر بود که به همراه مدیر کل حراست استانداری از نزدیک مراحل درمانی بازیکن شایسته و جوان بوشهری باشگاه استقلال تهران آقای قائدی دنبال شود.

حسن ابراهیمی تصریح کرد: طبق گزارش پزشک معالج، عمل جراحی قائدی موفقیت آمیز بوده و این بازیکن اکنون شرایط خوبی دارد و می توان گفت خطر رفع شده است.

وی در پایان برای مهدی قائدی، بازیکن جوان بوشهری باشگاه استقلال تهران و احمدرضا شاکر آرزوی سلامتی کرد و خواستار رسیدگی درمانی ویژه به این دو عزیز شد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.