لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اعتراف نوه معتاد به قتل پدربزرگ

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مرد معتاد كه متهم است پس از قتل پدر بزرگش در شهرستان سمنان جسد وي را زير كيسه‌هاي سيمان پنهان كرده بود، بازداشت شد.

چند روز قبل اعضاي خانواده‌اي در شهرستان سمنان به مأموران پليس خبر دادند كه پدر 86‌ساله‌شان گم شده است. با طرح شكايت بود كه تحقيقات پليس براي يافتن پيرمرد به جريان افتاد. كارآگاهان پليس در جريان تحقيقات ميداني و بررسي اتاق‌هاي خانه پيرمرد جسد او را زير كيسه‌هاي سيمان كشف كردند. در اولين بررسي‌هاي معلوم شد كه پيرمرد براثر فشار بر عناصر حياتي گردن كشته شده است. بعد از انتقال جسد به پزشكي قانوني مشخص شد كه آخرين بار نوه مقتول در خانه ديده شده است. با به دست آمدن اين سرنخ نوه مقتول كه مردي معتاد بود بازداشت شد. او ابتدا قتل را انكار كرد، اما در تحقيقات فني به جرمش اعتراف كرد و گفت روز حادثه بر سر مصرف مواد با همسرم دعواي سختي كردم. بعد به خانه پدر بزرگم رفتم و تحت تأثير مواد با او درگير شده و او را به قتل رساندم. سرهنگ محمد اسماعيل حداد، رئيس پليس آگاهي استان سمنان گفت: متهم بعد از كامل شدن تحقيقات تحويل مراجع قضائي شد.

منبع:روزنامه جوان

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.