لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اعترافات یک قاتل منتشر می شود

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

داستان آلمانی «اعترافات یک قاتل» به قلم یوزف روت با ترجمه علی اسدیان توسط نشر ماهی به زودی منتشر می شود.

به گزارش ایسکانیوز، یوزف روت رمان «اعترافات یک قاتل» را در ایام مهاجرت در پاریس نوشته است.

راوی داستان مردی است میانسال و پسر نامشروع یک شاهزاده روسی است. وی خبرچین و جاسوس سابق پلیس مخفی مخوف روسیه تزاری است. این مرد شبی از شب‌های دهه ۳۰ میلادی در کافه‌ای در پاریس سرگذشت خود را برای چند تن از مشتریان تعریف می‌کند. این سرگذشت چنان پرماجراست که شنوندگان خود را مسحور می‌کند و مفهوم زمان و مکان ضمن نقل آن رنگ می‌بازد.

یوزف روت در این رمان مانند بسیاری از آثارش به سرگذشت انسان‌هایی می‌پردازد که همواره در جست و جوی هویت خویشتن هستند و دانسته و ندانسته عدالتی را می جویند که وجود ندارد.

کتاب «اعترافات یک قاتل» به قلم هیوزف روت و با ترجمه علی اسدیان در 144 صفحه، قطع رقعی و با قیمت 120 هزار ریال به زودی توسط نشر ماهی راهی بازار نشر می شود.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.