لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اطلاعیه سازمان سنجش درخصوص نحوه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور بهمن ماه سال 1396

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سازمان سنجش اطلاعیه ای درخصوص نحوه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر اطلاعیه ای صادر کرد.

مهلت ثبت‌نام : مهلت ثبت‌ نام از روز یکشنبه 23 مهر ماه 1396 تا پایان روز یکشنبه 30  مهرماه 1396 است
توجه ویژه : به داوطلبان توصيه ميشود پس از تكميل تقاضانامه و ثبت نام اينترنتي و دريافت كدپيگيري يك نسخه پرينت از تقاضانامه ثبت نامي تهيه نموده و ضمن كنترل دقيق اطلاعات ثبت نام شده چنانچه مغايرتي در خصوص مشخصات ثبت نامي خود مشاهده مي نمايند از تاريخ 96/7/23 الي 96/7/30 كه به منظور ويرايش اطلاعات در نظر گرفته شده است به سايت سازمان سنجش مراجعه نموده و نسبت به اصلاح (مشخصات ثبت نامي خود)اقدام نمايند.
توجه ویژه : در طی مراحل ثبت‌نام از کلیک برروی دکمه Back مرورگر خود و باز کردن بیش از یک صفحه مرور گر بر روی کامپیوتر خود جدا خودداری نمایید در غیر اینصورت به صفحه اصلی بازگشته و مراحل ثبت ‌نام را دوباره انجام دهید
توجه ویژه : ثبت‌نام شما فقط وقتی تکمیل گردیده است که در مراحل ثبت‌نام در یک صفحه مجزا از سیستم ثبت‌نام شماره پرونده ۶ رقمی و کد پیگیری ۱۶ رقمی دریافت نمایید.
توجه ویژه : در صورت مواجه شدن با هرگونه مشکل در روند ثبت‌نام داوطلبان می‌توانند از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲ و ۱۳ الی ۱۵:۰۰ بجز ایام تعطیل با شماره‌های ذیل تماس حاصل فرمایند.
026-36270061
026-36270062
چه کسانی می توانند ثبت‌نام کنند

۱: داوطلبان بايد دفترچه راهنمای ثبت‌نام را به طور کامل مطالعه کرده باشند
۲: داوطلبان بايد حتما شرايط عمومي و اختصاصي مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام را داشته باشند
توجه ویژه : داوطلبان بایستی سریال ‌ثبت‌نام ۱۲ رقمی آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور بهمن ماه سال 1396 (نوبت هجدهم) به مبلغ 700،000 ریال معادل هفتاد هزار تومان را از قسمت خرید کارت تهیه نمایند

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.