لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اصلاح طلبان به دولت براي عبور از بحران هاي جاري کمک مي کنند

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اصلاح طلبان در شرايط کنوني بر اين باورند که بايد به دولت کمک کنند تا از بحران هاي جاري عبور کنيم.

مهدي رحمانيان مدير مسئول روزنامه شرق در گفتگو با خبرگزاری آريا در خصوص عملکرد دولت روحاني در دور دوم رياست جمهوري گفت: هنوز براي قضاوت در خصوص عملکرد دولت روحاني در دور دوم رياست جمهوري زود است. دور دوم دولت تازه آغاز به کار کرده و رئيس جمهور برخي وزرا و مديران را تغيير داده است و بايد فرصتي به دولت دوازدهم داده شود تا عملکرد آن ديده شود. دولت روحاني به تازگي برنامه بودجه را ارائه کرده است و لذا بايد صبر کرد و ديد که بودجه سال 97 تصويب مي شود و چه اتفاقاتي رخ خواهد داد. در آن صورت مي توان گفت که آيا دکتر روحاني همچنان پايگاه آراي خود را در ميان مردم حفظ کرده است يا نه . تحليل عملکرد دولت دوازدهم در حالي که دور دوم دولت روحاني تازه آغاز شده نوعي شتابزدگي است.
وي افزود: شماري از مردم از عملکرد دولت دوازدهم ناراضي هستند و مخالفين دولت روحاني بر اين موج سوار شدند و  به آن دامن زدند. با توجه به سخنان چهره هاي شاخص جريان اصلاح طلبي در روزهاي اخير ، عمدتا نظر آنها مبتني بر حمايت از دکتر روحاني است. کساني که به اين اردوگاه دلبسته و علاقمند هستند همچنان اميدوارند با حمايت از دولت روحاني برنامه اي دولت دوازدهم پيش رود و اصلاح طلبان بحث هايي که در روزهاي اخير در انتقاد از عملکرد دولت بيان شده را زودهنگام مي دانند و نگاه شان نگاه حمايتي است.
مهدي رحمانيان در خصوص رابطه اصلاح طلبان با دولت روحاني گفت:نگاه اصلاح طلبان نگاه به دولت روحاني نيست. اصلاح طلبان از يک نگاه کلان و ملي برخوردارند و به کشور و سرنوشت آن باور دارند و در سال هاي 92 و 96 معتقد بودند که دکتر روحاني مي تواند آسيبي که طي 8 سال رياست جمهوري احمدي نژاد بر کشور وارد شده را ترميم کند و قطار توسعه کشور را بر روي ريل اصلي خود قرار دهد. دولت روحاني در 4 سال گذشته تا حدود زيادي در اين رابطه موفق عمل کرد. اصلاح طلبان در شرايط کنوني نيز بر اين باورند که بايد به دولت کمک کنند تا اين قطار سرعت مناسبي به خود بگيرد تا از اين بحران هاي جاري عبور کنيم . دغدغه اصلاح طلبان، روحاني يا خودشان نيست بلکه مسئله يک مسئله کلان ملي و کشور است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.