لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

استقلال سپاهان را در ورزشگاه آزادی درهم کوبید

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بازی تیم‌های فوتبال استقلال و سپاهان با برتری قاطع شاگردان شفر در ورزشگاه آزادی به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری میزان، آخرین دیدار از هفته پانزدهم و نیم‌فصل اول لیگ برتر فوتبال کشورمان از ساعت 17:30 بین‌ تیم‌های استقلال و سپاهان برگزار شد که شاگردان شفر موفق شدند با نتیجه 3 بر صفر تیم حریف را شکست دهند.

استقلال با ترکیب حسین حسینی، وریا غفوری، مجید حسینی، روزبه چشمی، امید نورافکن، امید ابراهیمی، چپاروف، داریوش شجاعیان، مهدی قائدی، فرشید اسماعیلی و علی قربانی بازی کرد.

سپاهان هم با ترکیب مهدی صدقیانی، حسن جعفری، سیاوش یزدانی، مهدی رحیمی، سعید آقایی، علی کریمی، میلاد سرلک، جلال الدین علی محمدی، حسین پاپی، رضا میرزایی و ساسان انصاری به میدان رفت.

نیمه اول

دقیقه5(گل): علی قربانی با یک شوت استثنایی از پشت محوطه جریمه سپاهان دروازه این تیم را باز کرد.

دقیقه12: سانتر جلال الدین علی محمدی به روی دروازه استقلال را حسینی با یک عکس العمل مناسب در اختیار گرفت.

دقیقه 21: ضربه آزاد چپاروف در موقعیت ایده‌آلی به علی قربانی رسید اما او در کنترل توپ ناکام بود و این فرصت بسیار خوب برای استقلالی‌ها از دست رفت.

دقیقه 27: اشتباه عجیب روزبه چشمی در دفع توپ یک موقعیت عالی نصیب سپاهان کرد اما ضربه پاپی با اختلاف زیاد به بیرون رفت.

دقیقه35(گل): جباروف با یک ضربه ایستگاهی فنی و تماشایی دروازه سپاهان را برای بار دوم باز کرد.

دقیقه 40: ضربه ایستگاهی چپاروف نزدیک بود به صورت مستقیم وارد دروازه سپاهان شود اما توپ با اختلاف کم به بیرون رفت.

نیمه دوم:

دقیقه 47(گل): ضربه مهدی قائدی به مدافعان سپاهان برخورد کرد و به چپاروف رسید که این بازیکن کنج دروازه سپاهان را هدف قرار داد و دروازهاین تیم را باز کرد.

دقیقه 61: ضربه مهرداد محمدی با عکس العمل زیبای حسینی دفع شد و توپ برگشتی را مروان حسین به سمت دروازه زد که روزبه چشمی توپ را از دروازه بیرون کشید.

دقیقه 64: ضربه داریوش شجاعیان در شرایطی که دروازه‌بان سپاهان جلو آمده بود روانه دروازه این تیم شد اما وی توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه 78: پاس‌های ترکیبی بازیکنان سپاهان باعث شد توپ در محوطه 6 قدم به علی‌محمدی برسد اما ضربه او را حسینی با یک عکس العمل به موقع دفع کرد.

دقیقه 92: دروازه‌بان اتسقلال نسبت به ضربه فنی علی کریمی واکنش تماشایی نشان داد.

شاگردان شفر با ایرن برد 20 امتیازی شده و با قرار گرفتن در رتبه هشتم کار خود را در نیم فصل اول لیگ به پایان رساندند و سپاهان هم همان 15 امتیاز در رده دوازدهم جدول لیگ باقی ماند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.