لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

استقلال درپایان هفته هجدهم در بین سه تیم اول خواهد بود

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: من به همه هواداران استقلال این نوید را می دهم که تیم دوباره احیا شده‌است و تا پایان هفته هجدهم در بین سه تیم اول جدول قرار خواهد گرفت.

حسن زمانی عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در بازدید از غرفه آنا در نمایشگاه مطبوعات درباره وضعیت استقلال بعد از آمدن شفر به این تیم گفت: «متاسفانه در این چند وقت اخیر شرایط استقلال خوب پیش نرفت.‌ این تیم نتوانست انتظارات را برآورده کند و از همین روی هواداران استقلال از نتایج به دست آمده این تیم به شدت ناراحت شدند اما من به همه هوادران استقلال این نوید را می‌دهم که استقلال دوباره احیا می‌شود. پیش‌بینی خود من این است که با رویه‌ای که تیم در پیش گرفته‌است تا هفته هجدهم جزو سه تیم اول جدول خواهیم بود.»
وی در ادامه گفت: «‌از آن جایی که من خودم فوتبالی هستم تلنگر لازم به تیم وارد شده و نتیجه‌اش را هم در بازی با نفت تهران دیدیم. در حال حاضر استقلال یک کادر فنی خوب در اختیار دارد و همدلی و همراهی هم بین اعضای هیات مدیره به وجود آمده است.ما از نظر مسائل مالی کمترین دغدغه را داریم و سعی کردیم بازیکنان و کادرفنی تنها مشغول کار خودشان باشند و دغدغه مسائل مالی نداشته باشند. من فکر می‌کنم با توجه به این شرایط قطعا تیم در هفته های آینده تیم بهتر نتیجه می‌گیرد.»
زمانی در پاسخ به اینکه استقلال نزدیک به 30 میلیارد هزینه قرارداد بازیکنانش شده اما در این فصل انتطارات را برآودره نکرده، اظهار کرد: « امسال مدیرعامل استقلال در مورد مسائل مالی با بازیکنان و سرمربی ارتباط نزدیک داشت و از همین روی هیات مدیره تصمیم گرفت به این موضوع ورود نکند. مدیرعامل هم برای اینکه بهانه را از سرمربی تیم بگیرد هر آنچه که او درخواست می‌کرد برای او مهیا کرد. من خودم با جذب خیلی از بازیکنان مخالف بودم اما ما به این موضوع ورود نکردیم. به نظر من باید استقلال تیم جوان شده سال گذشته اش را حفظ می کرد و حتی تعدادی بازیکن جوان دیگر هم به تیم اضافه می کرد.»
عضو هیات مدیره استقلال در مورد عملکرد منصوریان در استقلال گفت:«‌منصوریان زحمت خودش را کشید اما بیشتر از این دیگر توان نداشت. او اگر چندسال دیرتر به استقلال می‌آمد شاید موفق‌تر عمل می‌کرد. به هر روی گذشته تمام شده و دیگر نباید به آن بپردازیم به نظرم شرایط استقلال رو به پیشرفت است و با حضور شفر استقلال به روزهای خوبش برمی‌گردد.»
"خبرگزاری آنا" در نمایشگاه مطبوعات از ساعت 9:30 تا 20:30 روز جمعه دوازدهم آبان‌ماه در راهروی اصلی مصلی، غرفه 150 میزبان مخاطبان است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.