لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

استقلالی ها می‌توانند قهرمانی سال قبل را به پرسپولیس ببخشند

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پیشکسوت تیم استقلال گفت: اگر فدراسیون فوتبال نمی‌تواند قهرانی سال پیش را از پرسپولیس پس بگیرد، استقلالی ها می‌توانند این قهرمانی را به پرسپولیس ببخشند.

محمد مومنی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اعترافات طارمی مبنی بر تخلف در نحوه عقد قرارداد و به خصوص اعتراف به یک دروغ هماهنگ اظهار داشت: با این تخلفی که پرسپولیس کرد حق همه تیم‌های دیگر ضایع شد. الان فدراسیون فوتبال باید پاسخگوی تیم‌های ذینفع دیگر باشد. صدای هواداران استقلال هم در آمده و من به آنها حق می دهم که خواهان احقاق حق خود باشند.

پیشکسوت آبی پوشان بیان داشت: شنیده‌ام می‌گویند اگر قرار بود شکایتی روی نتایج پرسپولیس صورت گیرد باید تا ۴۸ ساعت بعد از اتمام بازی صورت می گرفت. اما وقتی آن تخلف در زمان خودش مخفی بود و آشکار نشده بود، تیم ها چطور می توانستند در آن زمان شکایت کنند. در حالی که تازه این تخلف آشکار شده است.

وی افزود: در آن زمان افرادی این تخلف را پنهان کردند تا تیم‌های حریف از آن مطلع نشوند و برای همین قائدتا همان لحظه امکان شکایت نبود. به نظرم حالا همان افرادی هم که پنهان کاری کردند تا این تخلف پنهان بماند خودشان هم باید جوابگو باشند.

مهاجم سابق استقلال گفت: من سه ماه پیش در این رابطه مصاحبه کردم و واقعیت‌ها را بیان کردم اما هیچ کس حرف‌های مرا نشنید تا خود طارمی مصاحبه کرد و همان حرف‌ها را زد. امیدوارم لااقل مسئولین و متولیان فوتبال کشور یک پاسخ قانع کننده برای تیم های ذینفع داشته باشند.

مومنی گفت: اگر فدراسیون فوتبال توان پس گرفتن قهرمانی پرسپولیس را نداشه باشد، استقلالی‌ها می‌توانند این قهرمانی که پشت پرده‌ای به اسم تخلف در عقد قرارداد بازیکن داشت و حالا این پشت پرده رو شده را به هوادارن پرسپولیس ببخشند. اما حداقل انتظار از متولیان فوتبال این است که در این زمینه پاسخگو باشند.

کارشناس فوتبال کشور گفت: آخر سر هم فیفا به این پرونده ورود کرد و این احکام قهریه را بر علیه پرسپولیس صادر کرد. معلوم نبود اگر شکایت باشگاه ریزه اسپورت نبود و فیفا به پرونده پرسپولیس ورود نمی‌کرد، آیا این تخلف رو می‌شد و آیا فدراسیون فوتبال خودمان به این پرونده ورود می کرد و با باشگاه پرسپولیس برخورد می کرد یا خیر.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.