لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

استاندار جدید مازندران فرمانداران نوشهر، نور و بهشهر را تغییر داد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

استاندار مازندران در حکمی سرپرست فرمانداری بهشهر در شرق مازندران را منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بهشهر، محمد اسلامی استاندار مازندران در حکمی هادی خنجری سرپرست فرمانداری بهشهر در شرق مازندران را منصوب کرد تا سومین فرماندار از 22 فرماندار مازندران در دولت دوازدهم جابه‌جا شوند.

مراسم تودیع سید خالق سجادی و معارفه هادی خنجری صبح شنبه هفتم دی‌ماه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران در فرمانداری بهشهر برگزار می‌شود.

هادی خنجری که پیش از این فرماندار نور در دولت یازدهم تدبیر و امید بوده است دارای سوابقی چون مدیرکل مدیریت بحران مازندران و مدیرعامل هلال احمر استان نیز بوده است.

مازندران دارای 22 شهرستان و فرمانداری است که تاکنون در دولت جدید و مدیریت سه ماهه محمد اسلامی، جابه‌جایی فرمانداران شهرستانهای نوشهر، نور و بهشهر را به خود دیده است.

تاکنون عبدالصمد صفرنژاد به عنوان سرپرست فرمانداری نوشهر، علی شادمان سرپرست فرمانداری نور و هادی خنجری به سمت سرپرست فرمانداری بهشهر و جان الله عبدی به سمت معاون فرماندار سیمرغ مازندران از سوی استاندار مازندران منصوب شدند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.