لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

ارائه فرآیند جدید احراز هویت گوگل برای کاربران مشهور

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

گوگل خدمت احراز هویت دومرحله‌ای خود را برای محافظت از اطلاعات کاربران مشهور خود ارتقا می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری دانشجو، به نقل از ورج، گوگل تصمیم دارد ابزار احراز هویت دومرحله‌ای خود را ارتقا دهد. این اقدام امنیتی فیزیکی با هدف محافظت از کاربران مشهور خود در برابر حملات سایبری انجام می‌شود.

خدمت جدید که Advenced Protection Program نامیده می‌شود احتمالا از ماه آینده میلادی ارائه خواهد شد. همچنین فرایند احراز هویت استاندارد برای خدماتی مانند جی میل و گوگل درایو به وسیله کلیدهای امنیتی فیزیکی USB انجام می‌شود.

این خدمت همچنین اپلیکیشن‌ها و خدمات طرف سومی را محدود می‌کند که قابلیت اتصال به حساب کاربری گوگل کاربر را دارند.

البته این تغییرات روی کاربران معمولی و استاندارد گوگل تاثیری نمی‌گذارد، بلکه برای مدیران شرکت‌ها، سیاستمداران و افرادی که نگرانی‌های امنیتی متعددی دارند، عرضه خواهد شد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.