لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

ادعای عجیب کاپیتان پرسپولیس درباره طارمی!

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

جلال حسینی درباره مهدی طارمی جمله ای گفته که اگر اطرافیان و دوستان نبودند قطع به یقین دقایقی قبل یک کار خیلی وحشتناک دست خودمان می دادیم و در این دریای طوفانی یک تن به آب می زدیم تا دنیا را از دست خودمان خلاص کنیم.

به گزارش العالم :کاپیتان پرسپولیس گفته اگر غیر احساسی به این تصمیم نگاه کنید متوجه می‌شوید در این برهه زمانی،طارمی با رفتن به الغرافه قطر کمک مالی بزرگی هم به باشگاه کرده است!

درست خواندیم واقعا کمک مالی؟ آن هم مهدی طارمی؟

پس آن 800 هزار یورو خسارتی که بابت قرارداد با ریزه اسپور به پرسپولیس و این بازیکن تحمیل شد را چطور تحلیل و تفسیر می کنید؟ نکند خسارت و جریمه ای که شامل حال طارمی و پرسپولیس شد هم یک کمک مالی بزرگ بود؟

چرا ما آدم ها برای نجات دوست خود یا توجیه او به هر دری می زنیم اما از واقعیت ها فرار می کنیم؟ حضور طارمی در لیگ قطر را می شود خیلی ساده تر از این توجیه کرد؛ چرا متوسل می شوید به یک داستان علمی و تخیلی؟

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.