لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

ادعای عجیب متهم به مزاحمت اینترنتی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

متهم جوانی که اقدام به ایجاد مزاحمت برای یکی از اقوام نزدیک خود کرده بود توسط مهندسان پلیس فتا در بیرجند دستگیر شد.

به گزارش روزنامه خراسان جنوبی:رئیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان به خبرنگار ما گفت: خانمی 36 ساله شکایتی را به این پلیس تسلیم کرد مبنی بر این که برای او در فضای مجازی به ویژه در شبکه های اجتماعی مزاحمت ایجاد شده بود و در یک چت فردی ناشناس به او فحاشی کرده و لقب فردی غیر متعارف را به وی داده بود.
سرهنگ«محمدپور» افزود: با توجه به اظهارات شاکی و مستنداتی که از گوشی او به دست آمد مهندسان پلیس فتا در زمانی کوتاه متهم 32 ساله را شناسایی و با هماهنگی های قضایی وی را دستگیر کردند.
وی ادامه داد: متهم وقتی با شاکی مواجه و مشخص شد این دو با هم اقوام هستند  ادعا کرد قصد توهین و فحاشی نداشتم فقط می خواستم شاکی را امتحان کنم که اهل رابطه هست یا نه و الان هم از کار خود پشیمان هستم.
با اقرار متهم پرونده تکمیل و به دادسرا ارسال شد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.