لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

ادامه پایداری جوی در مازندران در دومین روز آبان

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آسمان مازندران در دومین روز آبان ماه صاف تا قسمتی ابری پیش بینی می‌شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، اسدی معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران گفت: بر اساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی، وضعیت جوی استان مازندران روز سه شنبه دوم آبان ماه صاف تا قسمتی ابری در اواخر روز و شب با افزایش موقتی ابر پیش بینی می‌شود.

وی افزود: وضعیت جوی استان در روز چهارشنبه سوم آبان صاف تا کمی ابری است، اما از روز پنج شنبه هوای استان با افزایش محسوس دما و در ارتفاعات با احتمال وزش باد گرم همراه خواهد بود.

معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران گفت: آسمان استان اواخر شب پنج شنبه بتدریج از سمت غرب استان با افزایش ابر، احتمال رگبارپراکنده و وزش باد پیش بینی می‌شود.

اسدی گفت: وضعیت جوی استان در نهایت در روز جمعه نیمه ابری تا ابری همراه با بارش پراکنده و کاهش دما همراه خواهد بود.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.