لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

ادامه پایداری جوی در مازندران

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آسمان مازندران در روز سه شنبه ۱۸ مهر ماه صاف تا قسمتی ابری پیش بینی می‌شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ،  اسدی معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران گفت: بر اساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی، وضعیت جوی استان مازندران از روز چهارشنبه ۱۹ مهر نیمه ابری بتدریج ابری همراه با رگبار و رعد و برق پراکنده و وزش باد همراه خواهد بود.

وی افزود: هوای مناطق مرکزی و شرقی استان صاف تا نیمه ابری از اواخر روز ابری همراه با رگبار، رعد وبرق پراکنده و وزش باد پیش بینی می‌شود.

معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران گفت: وضعیت جوی استان غرب مازندران در روز پنجشنبه ۲۰ مهر نیمه ابری تا ابری همراه با کاهش دما، گاهی با بارندگی و وزش باد و در مناطق مرکزی و شرقی استان نیمه ابری گاهی ابری همراه با بارش پراکنده همراه خواهد بود.

اسدی افزود:مازندرانی‌ها در روز جمعه ۲۱ مهر هوای ابری و خنک در برخی مناطق نسبتا سرد، همراه با بارندگی شاهد خواهند بود.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.