لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

ادامه اجرای طرح خرید غیبت سربازی در سال ۹۷ آری یا خیر؟

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

در حالی که در جلسه اخیر هیأت دولت با ادامه اجرای طرح خرید غیبت سربازی در سال ۹۷ موافقت شده است از ستاد کل نیروهای مسلح زمزمه‌هایی مبنی برمخالفت با این طرح به گوش می‌رسد.

به گزارش خبرگزاری فارس، در جلسه فوق‌العاده دولت برای بررسی لایحه بودجه 1397 کل کشور که به ریاست حجت‌الاسلام و المسلمین روحانی رئیس‌جمهور برگزار شد، تعدادی از تبصره‌های لایحه بودجه سال 1397 به تصویب رسید.

در یکی از این مصوبات، اعلام شد که دولت درباره همه مشمولین خدمت وظیفه عمومی که بیش از هشت سال غیبت دارند، با پرداخت جریمه مدت‌زمان غیبت به صورت نقد و اقساطی تا پایان سال 97 موافقت دارد.

این موافقت در صورتی است که ستاد کل نیروهای مسلح قبل از این اعلام کرده بود که امسال آخرین سال ثبت‌نام طرح جریمه غیبت سربازی است و سال دیگر این طرح اجرا نخواهد شد.

این در حالی است که شنیده‌ها حاکی از آن است که ستادکل نیروهای مسلح با اجرای طرح خرید خدمت سربازی برای کسانی که بیش از ۸ سال غیبت دارند در سال ۹۷ مخالف است و آنرا مخالف طرح‌های ستاد کل نیروهای مسلح می‌داند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.