لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

ادارات استان تهران تعطیل نیست

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران در اطلاعیه ای اعلام کرد: هم اکنون ادارات دولتی استان تهران دایر است.

به گزارش خبرگزاری مهر، روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران در خصوص احتمال تعطیلی تمام وقت ادارات دولتی که از طریق برخی رسانه ها بازتاب یافته ، اعلام کرد : هم اکنون ادارات دولتی استان تهران دایر بوده و کارکنان خود را به محل کارشان رسانده اند.

این اطلاعیه می افزاید: عبور و مرور در سطح معابر و خیابان های شهر روان بوده و مشکلات چندانی وجود نداشته است، ضمن این که امکان استفاده از مرخصی روزانه و استحقاقی برای کارکنان ادارات وجود دارد.

روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران در این اطلاعیه اذعان داشت: هرگونه اطلاع رسانی پیرامون تصمیمات و تمهیدات استانداری در این خصوص صرفا از طریق روابط عمومی و امور بین الملل استانداری و سایت و کانال ارتباطی آن اعلام و اطلاع رسانی خواهد شد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.