لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اخطار هواشناسی دریایی مازندران به مردم

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دریای مازندران از بعد از ظهر امروز ۱۹ مهر ماه مواج می‌ شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، بر اساس آخرین نقشه‌ ها و خروجی مدل‌ های هواشناسی، از عصر چهارشنبه ۱۹ مهر ماه ابتدا در  مناطق غربی و سپس بتدریج تا صبح پنجشنبه در مناطق مرکزی و شرقی استان شاهد ناپایداری‌ هایی به شکل ابرناکی آسمان همراه با  بارندگی گاهی بصورت رگباری همراه با وزش باد نسبتا شدید موقتی و احتمال رعدوبرق خواهیم بود و  بارندگی کم و بیش تا صبح شنبه در مازندران تداوم خواهد داشت.

همچنین دمای هوا طی این مدت بین ۶ تا ۸ درجه کاهش می‌یابد.

 دریای خزر نیز از بعدازظهر چهارشنبه تا پایان هفته مواج پیش بینی می‌ شود.

لازم بذکر است: این سامانه بارشی از لحاظ مقدار بارش و کاهش دما به مراتب خیلی ضعیف‌ تر از سامانه بارشی هفته قبل خواهد بود.

در صورت تغییر نقشه‌ های هواشناسی، تغییرات پیش بینی نیز در گزارش روز‌های آینده لحاظ می‌ شود.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.