لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اجرای حکم ۴ میلیارد ریالی شرکت متخلف در خوزستان

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان خوزستان از اجرای حکم ۴ میلیارد ریالی شرکت متخلف خبر داد.

به گزارش خبرگزاری میزان به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تعزیرات حکومتی، رضا سعیدی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان خوستان گفت: با عنایت به گزارش اداره گمرکات بندر امام خمینی (ره) در مورد قاچاق ۵۰۰ تن کنجاله سویای دامی غیر بهداشتی از سوی یک شرکت، پرونده در تعزیرات حکومتی تشکیل و رئیس شعبه رسیدگی کننده پس از بررسی و احراز تخلف، متهمین را به پرداخت ۴ میلیارد ریال جزای نقدی در حق صندوق دولت محکوم کرد.

وی افزود: با اعتراض متهمین به رای صادره، پرونده مجددا در شعبه نهم تجدید نظر سازمان مورد بررسی قرار گرفت که نهایتا رای صادره قطعی و به اجرای احکام ارجاع و مبلغ جریمه از متهمین اخذ شد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.