لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

ابوالفضل، قربانی کودک‌آزاری و گرفتار ناپدری

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مدیر روابط عمومی بیمارستان علی ابن ابیطالب (ع) رفسنجان گفت: کودک دو ساله ای بر اثر کودک آزاری روانه بخش «آی سی یو» این بیمارستان شد.

به گزارش مهر، حسین میرزایی مقدم افزود: بر اساس مشاهدات پزشکی، این کودک از ناحیه دهان خونریزی داشت و اثراتی از کودک آزاری از جمله آتش سیگار در بدن او مشاهده می شد. همچنین سر این کودک به زمین زده شده و سبب کاهش سطح هوشیاری او شده است.
وی ادامه داد: این کودک را ابتدا به بخش اطفال آوردند ولی به علت وخامت اوضاع جسمی ناچار شدند کودک را به اتاق «آی سی یو » بیمارستان منتقل کنند.
به گفته مدیر روابط عمومی بیمارستان علی ابن ابیطالب (ع) رفسنجان، حال عمومی ابوالفضل دو ساله فعلاً خوب نیست و وی هوشیاری ندارد.
شنیده‌ها حاکی از آن است؛ به همت نیروی انتظامی شهرستان رفسنجان، ناپدری ابوالفضل که اقدام به ضرب و شتم این کودک دو ساله کرده بود دستگیر و به دستور مراجع قضایی راهی زندان شد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.