لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

ابلاغ ویژه دولت درباره دعوای آبی در نیروگاه اتمی بوشهر

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مقرر شده اختلاف مربوط به اجرا یا تفسیر قرارداد مربوط به مشارکت بخش خصوصی با شرکت تولید و توسعه انرژی اتمی ایران در خصوص احداث آب شیرین کن پنج هزار متر مکعبی نیروگاه اتمی بوشهر به سازمان برنامه و بودجه کشور ارجاع شود

khorasan629به گزارش پایگاه خبری صدرا نیوز،روزنامه خراسان در ستون خبرهای ویژه خود نوشت:با ابلاغ ویژه یک مسئول ارشد اجرایی به رئیس سازمان انرژی اتمی، مقرر شده اختلاف مربوط به اجرا یا تفسیر قرارداد مربوط به مشارکت بخش خصوصی با شرکت تولید و توسعه انرژی اتمی ایران در خصوص احداث آب شیرین کن پنج هزار متر مکعبی نیروگاه اتمی بوشهر به سازمان برنامه و بودجه کشور ارجاع شود تا به عنوان مرجع داوری، نسبت به تصمیم گیری جهت حل اختلاف مربوطه، اقدام کند.

دستور کابینه برای اجرای وعده رئیس‌جمهور
پس از گزارش یک نهاد مسئول مبنی بر این که سازمان تعزیرات با تنگناهای اعتباری جدی مواجه بوده و ضرورت تقویت اعتبارات این سازمان برای عمل به وعده رئیس جمهور در روز رای اعتماد به وزیر دادگستری احساس می شود، با تصویب روزهای اخیر هیئت دولت مبلغ 220 میلیارد ریال برای تحقق ماموریت ها و جبران بخشی از کسری بودجه کارکنان، در اختیار این سازمان و 107 میلیارد ریال نیز برای تامین هزینه های ضروری بازرسی و نظارت دولت به وزارت صنعت پرداخت می شود.    

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.