لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

ابرهای باران زا بر فراز آسمان مازندران

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

هواشناسی مازندران اعلام کرد ، هوای مازندران امروز ۲۸ آبان صاف تا نیمه ابری است و آخرهفته بارانی پیش بینی می‌شود.

 به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، اسدی معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران گفت: بر اساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی، وضعیت جوی استان مازندران امروز صاف تا نیمه ابری پیش بینی می‌شود.

وی افزود: آسمان مازندران در روز‌های دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه ۲۹ و ۳۰ آبان و یکم آذرماه با افزایش دما و در دامنه‌ها و ارتفاعات با وزش باد گرم همراه خواهد بود.

اسدی گفت: در این مدت با توجه به نفوذ جبهه گرم، افزایش ابر دور از انتظار نیست.

معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران گفت: وضعیت جوی استان مازندران چهارشنبه شب و روز پنجشنبه ۲ آذر نیمه ابری بتدریج ابری با کاهش دما، وزش باد شمالی گاهی با رگبار باران و رعدوبرق همراه خواهد بود.

وی گفت: وضعیت جوی استان مازندران در پنجشنبه شب و روز جمعه ۳ آذر بارندگی و وزش باد و در جمعه شب و شنبه ۴ آذر نیز با بارش باران و در ارتفاعات بارش باران و برف پیش بینی می‌شود.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.