لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

آیا متهم پرونده صندوق ذخیره فرهنگیان با ۴۰۰میلیارد تومان از ایران فرار کرده است؟

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در خصوص فرار یکی از متهمان پرونده صندوق ذخیره فرهنگیان با ۴۰۰میلیارد تومان بدهی توضیحاتی را ارائه کرد.

محمد مهدی زاهدی در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم در پاسخ به این پرسش که آیا یکی از متهمان صندوق ذخیره فرهنگیان با 500 میلیارد تومان بدهی موفق به فرار از کشور شده است، اظهار کرد: یکی از افراد متهم  در پرونده صندوق ذخیره فرهنگیان حدود 400 میلیارد تومان بدهی دارد که منابع غیرموثق که در این رابطه مسئولیت ندارند، از خروج وی از کشور به ما خبر داده‌اند.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی افزود: در رابطه با خروج این فرد از کشور منابع موثق همچون وزارت اطلاعات و نیروی انتظامی که این اخبار از سوی آنها باید ارائه شود، چنین موضوعی را به ما اعلام نکرده‌اند.

همچنین در این رابطه اسدالله عباسی عضو تیم تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان با اشاره به این‌که این فرد به‌جز فردی است که سال گذشته خبر خروج وی از کشور اعلام شد، گفت: سال گذشته نیز خبر خروج یکی از متهمان پرونده صندوق ذخیره فرهنگیان از کشور اعلام شد اما این فرد برای کاری از ایران خارج شده بود که پس از مدتی به کشور بازگشت.

وی خاطرنشان کرد: در رابطه با فردی که 400 میلیارد تومان بدهی دارد هنوز به‌طور یقین اطمینان نداریم که از کشور خارج شده است یا خیر و در همین رابطه در حال بررسی هستیم. همچنین کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در جلسه امروز به بررسی این موضوع می‌پردازد.

عباسی بیان کرد: گزارش تیم تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان نهایی شده و این گزارش در جلسات کمیسیون آموزش مجلس در حال بررسی است که همزمان کارشناسان دیوان محاسبات نیز آن را رصد می‌کنند و پس از آن گزارش نهایی به هیئت رئیسه مجلس ارائه خواهد شد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.