لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

آگهی مزایده اجاره املاک تجاری بانک ایران زمین

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بانک ایران زمین اقدام به نشر آگهی جهت اجاره املاک خود نموده و در نظر دارد املاک ذیل را بر مبنای اجاره بهاء پایه مزایده در معرض اجاره قرار دهد.

بانک ایران زمین اقدام به نشر آگهی جهت اجاره املاک خود نموده و در نظر دارد املاک ذیل را بر مبنای اجاره بهاء پایه مزایده در معرض اجاره قرار دهد. لذا متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر، بازدید از املاک، دریافت اسناد مزایده (برگه‌های شرایط شرکت در مزایده) و تسلیم پیشنهادات خود به یکی از نشانی‌های ذیل مراجعه نمایند:
۱- تهران، ساختمان شماره دو بانک ایران زمین به نشانی، خیابان سید جمال الدین اسدآبادی (یوسف‌آباد)، نبش خیابان ۶۹، پلاک ۴۹۳، طبقه چهارم، مدیریت مهندسی و املاک، شماره‌های تماس ۴۲۷۵۲۴۲۰ و ۴۲۷۵۲۴۲۱ (۰۲۱)
۲- اصفهان، ساختمان مدیریت شعب استان به نشانی، خیابان هشت بهشت غربی، نبش جنوب شرقی چهارراه گلزار، ساختمان ثمر ۲، طبقه اول، شماره تماس ۳۲۶۴۸۹۵۷ (۰۳۱)
۳- گرگان، ساختمان مدیریت شعب استان به نشانی، خیابان ولیعصر، نبش خیابان عدالت یازدهم، طبقه اول، شماره تماس ۳۲۳۲۱۰۵۵ (۰۱۷)
آخرین مهلت برای تسلیم پیشنهادات، ساعت ۱۴:۰۰ روز سه‌شنبه مورخ ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ می‌باشد.
توضیحات:
۱- پیشنهادات فاقد سپرده یا دارای سپرده کمتر از میزان مقرر، مخدوش، مبهم و مشروط، مردود است.
۲- رعایت کلیه موارد مندرج در برگه‌های مزایده الزامی است.
۳- سپرده (ودیعه) شرکت در مزایده معادل ۵% قیمت پایه مزایده است که متقاضیان باید طی یک فقره چک تضمین شده بانکی و در وجه حساب شماره۱- ۱۲۲۵۵۹- ۱۱- ۵۰۰ بنام بانک ایران زمین به همراه پاکت‌های برگ شرایط شرکت در مزایده تحویل دهند.
۴- کلیه پاکت‌های حاوی پیشنهادات متقاضیان اجاره املاک تجاری در ساعت ۱۱:۳۰ روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ در سالن جلسات ساختمان شماره یک بانک ایران‌زمین واقع در تهران، بلوار میرداماد، نبش خیابان شمس تبریزی شمالی، پلاک ۱۸۷، طبقه دوم، بازگشایی خواهد شد، لذا متقاضیان می‌توانند در موعد یاد شده با ارائه کارت شناسایی در جلسه مذکور شرکت نمایند.
۵- مطالعه مدارک و سوابق مربوطه و بازدید از املاک، قبل از شرکت در مزایده الزامی است و املاک در وضعیت موجود اجاره داده می‌شود.
۶- بانک ایران زمین در قبول یا رد یک یا کلیه پیشنهادات مختار است.
۷- پیشنهادات برای هر یک از املاک به صورت جداگانه و به صورت دو پاکت:
الف: اسناد مثبت هویت شخص حقیقی یا حقوقی شرکت کننده در مزایده بانضمام تصویر چک تضمین شرکت در مزایده (معادل پنج درصد سپرده)
ب: حاوی فرم پیشنهاد اجاره بهاء و تعهدنامه شرکت در مزایده
پاکت‌ها می‌بایست جداگانه لاک و مهر شده و هر دو در یک پاکت بزرگتر جاسازی و مهر و موم گردد. آخرین مهلت تحویل پاکت‌ها ساعت ۱۴:۰۰ روز سه‌شنبه مورخ ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ می‌باشد.
۸- اصل چک تضمین شرکت در مزایده در هنگام تحویل پاکت‌های مزایده در ازای ارائه رسید به متقاضی به بانک تحویل می‌گردد.

mozaedeh1.pdf

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.