لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

آموزش و پرورش:مدارس تهران فردا باز است

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران اعلام کرد مدارس شهرتهران روز شنبه دائر هستند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران؛ علیرضا راه پیما گفت: طبق پیش بینی سازمان هواشناسی امشب شاهد بارندگی خواهیم بود و بر اساس اظهارات این سازمان، غلظت آلاینده‌ها تا فردا صبح کاسته می‌شود، بر همین اساس طی تماسی که با استانداری تهران داشتیم اعلام کردند جلسه‌ای درباره وضعیت تعطیلی مدارس برای روز شنبه تشکیل نخواهد شد.
وی افزود: تمام مدارس تهران روز شنبه (13 آبان 96) دائر هستند اما اگر بارندگی اتفاق نیفتد و شاهد کاهش غلظت آلاینده‌ها نباشیم، زنگ تربیت بدنی دانش‌آموزان در داخل کلاس‌های درس برگزار می‌شود و فعالیت بدنی آن ها در حیاط مدرسه و فضای باز انجام نخواهد شد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.