لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

آماده‌باش نیروهای امدادی در مازندران در پی ورود سامانه بارش برف

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مدیرکل مدیریت بحران مازندران با بیان اینکه مردم در مصرف حامل‌های انرژی صرفه‌جویی کنند، گفت: نیروهای امدادی مازندران از آمادگی لازم در مقابل حوادث احتمالی برخودار هستند.

علی‌اصغر احمدی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به ورود سامانه بارش برف در این استان، اظهار کرد: در نقاط ییلاقی و کوهستانی در راه‌های مواصلاتی فردا (شنبه)  شاهد مه‌گرفتگی خواهیم بود و رانندگان به دلیل بارش برف، تجهیزات زمستانی را به همراه خود داشته باشند.

وی با بیان اینکه به دلیل وقوع احتمالی سیلاب مردم از قرار گرفتن در حاشیه رودخانه‌ها پرهیز کنند، تصریح کرد: بر اساس دستور استاندار مازندران بیش از ۹۰ درصد  لایروبی رودخانه‌های خطرساز انجام شده است اما وجود سیلاب پویا، در مکان‌هایی که لایروبی هم اتفاق افتاده، موجب خطرآفرینی می‌شود و در همین راستا مردم باید آمادگی داشته باشند و از قرار گرفتن در حواشی رودخانه پرهیز کنند.

مدیرکل مدیریت بحران مازندران تصریح کرد: دریای خزر طی چند روز آینده مواج و حرکت شناورهای تفریحی ممنوع است. نیروهای امدادی از آمادگی لازم برخوردار هستند. با توجه به سردی و کاهش دمای هوا، مصرف حامل‌های انرژی افزایش می‌یابد.

احمدی افزود: هرچند برنامه‌ریزی لازم برای عدم افت فشار گاز انجام شده است، اما باید در مصرف بهینه حامل‌های انرژی آب، برق و گاز صرفه‌جویی لازم انجام شود.

مدیر کل مدیریت بحران مازندران خاطرنشان کرد: در حوزه مصرف آب با توجه به کاهش شدید بارش باران در پاییز و زمستان امسال مشکلاتی وجود دارد؛ به طوری که سفره‌های زیرزمینی به طور مناسب تغذیه نشده و آب‌های جمع شده در پشت سدها به مقدار کافی نیست.

وی در پایان از مردم خواست در مصرف آب صرفه‌جویی لازم را انجام دهند تا همه مردم مازندران بتوانند از حامل‌های انرژی استفاده کنند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.