لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

آغاز وزش باد خیلی شدید و طوفان پاییزی از امشب در مازندران

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آسمان مازندران از امشب دوشنبه ۲۴ مهر ماه با وزش باد خیلی شدید و در برخی مناطق طوفانی خواهد بود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از ساری، اسدی معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران گفت: بر اساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی، وضعیت جوی استان ، وزش باد خیلی شدید در برخی مناطق طوفانی با جهت شمال غربی تا غرب و حداکثر سرعت باد بین ۶۰ تا ۹۰ کیلومتربرساعت، رگبار شدید باران و رعد و برق پیش بینی می‌شود.

وی با بیان اینکه این وضعیت جوی تا روز سه شنبه در استان تداوم دارد، افزود: آسمان مازندران در روز سه شنبه ۲۵ مهر با بارش باران، کاهش محسوس دما و در ارتفاعات با بارش برف همراه خواهد بود.

معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران گفت: شدت باد این سامانه بارشی در حدی است که می‌تواند در برخی مناطق موجب ایجاد خسارت شود.

اسدی افزود: آبگرفتگی معابرعمومی در سطح استان بدلیل وقوع بارش‌های رگباری شدید، کاهش محسوس دما بین ۸ تا ۱۲ درجه سانتیگراد، طوفانی شدن دریای خزر پیامد‌های این سامانه بارشی است.

وی گفت: این سامانه سرد بارشی از اواخر روز سه شنبه بتدریج از استان خارج می‌شود.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.