لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

آغاز ممنوعیت آمد وشد انواع کشنده‌های سنگین در جاده هراز

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پلیس راه مازندران آمد وشد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها را از ساعت ۸ صبح امروز در جاده هراز ممنوع کرد.

سرهنگ قدمی رئیس پلیس راه مازندران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ،گفت: آمدو شد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ امروز جمعه ۱۵ دی از جاده هراز ممنوع شد.

وی افزود: با توجه به تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی و کنترل ترافیک مرکز مدیریت راه ها، هم اکنون ترافیک در جاده‌های هراز،چالوس، سوادکوه، کیاسر و محدوده درون شهری بصورت عادی و روان در جریان است.

رئیس پلیس راه مازندران گفت: آمدو شد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ امروز نیز از تهران به قائم شهر و برعکس، ممنوع خواهد شد.

سرهنگ قدمی با اشاره به برقرار بودن ممنوعیت آمد وشد انواع کامیون، کامیونت و تریلی از جاده کرج به چالوس و برعکس افزود: رفت و آمد انواع وسایل نقلیه در این جاده ساعت ۱۳ جمعه ۱۵ دی ماه از کرج به مرزن آباد ممنوع است و از ساعت ۱۶ تا ۲۴ از مرزن آباد به کرج یکطرفه خواهد بود.

وی گفت: رفت و آمد موتور سیکلت تا ساعت ۶ روز شنبه ۱۶ دی از جاده‌های کرج، چالوس، هراز، سوادکوه برعکس ممنوع است.

وی افزود: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران با شماره ۲۱۸۲۹۳۴ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.