لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

آغاز محدودیت ترافیکی جاده‌های مازندران در دومین جمعه آذرماه

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

محدودیت‌های ترافیکی صبحگاهی امروز در جاده‌های مازندران اعمال شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، سرهنگ علیرضا قدمی رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه آمد و شد تریلر‌ها در جاده هراز ممنوع است: رفت و آمد کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ صبح تا ۲۴ امروز جمعه دهم آذرماه ممنوع شد.

وی افزود: در جاده سوادکوه نیز آمد و شد تریلر‌ها به استثنای تریلر‌های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ امروز جمعه از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع خواهد شد.

رئیس پلیس راه مازندران گفت: آمد وشد انواع تریلر، کامیون و کامیونت در جاده کرج به چالوس ممنوع است.

سرهنگ قدمی، افزود: رفت و آمد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ بعدازظهر روز جمعه دهم آذرماه تا ساعت ۲۴ از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است.

وی گفت: آمد و شد انواع وسیله نقلیه از ساعت ۱۷ بعد ازظهر روز جمعه تا ساعت ۲۴ از مرزن آباد به سمت کرج با اعلام ماموران پلیس راه در محل، یکطرفه خواهد شد.

رئیس پلیس راه مازندران افزود: آمد و شد موتورسیکلت به جز موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز ترافیک تا ساعت ۶ صبح روز شنبه یازدهم آذرماه از محور‌های کرج به چالوس، هراز و سوادکوه ممنوع است.

وی افزود: تلفن مرکز کنترل پلیس راه مازندران با شماره‌های ۲۱۸۲۹۳۴ و ۲۱۸۲۹۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به‌صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.