لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

آسمان 10 استان امروز بارانی است

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: امروز جمعه، ۱۲ آبان ماه شاهد بارش باران در ۱۰ استان کشور خواهیم بود.

به گزارش خبرگزاری برنا، معصومه احمدی کارشناس هواشناسی گفت: امروز جمعه ۱۲ آبان ماه شاهد بارش باران در برخی از استان‌های کشور نظیر تهران، البرز، کرمانشاه، کردستان، مازندران، گیلان، قزوین، زنجان، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی خواهیم بود.

وی افزود: شدت بارش‌ها در برخی از این استان‌ها به گونه‌ای است که احتمال وقوع سیلاب پیش بینی می‌شود.

کارشناس سازمان هواشناسی در خصوص وضعیت آسمان شهر‌های مرزی کشور تصریح کرد: وضعیت هوای شهر‌های مرزی غبار آلود است و در این شرایط توصیه می‌شود زائران اربعین حسینی با خود ماسک به همراه داشته باشند.

احمدی با اشاره به شروع بارش‌های فصلی اظهارکرد: فردا شنبه ۱۳ آبان ماه نیز در استان‌های تهران، البرز، قزوین، لرستان، کردستان، اردبیل، کرمانشاه، همدان، مازندران، گیلان، خوزستان، ایلام، زنجان، آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی شاهد بارش باران خواهیم بود.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.