لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

آسمان مازندران نیمه ابری همراه با بارش پراکنده باران

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آسمان مازندران امروز شنبه ۱۶ دی ماه نیمه ابری، از سمت غرب استان همراه با بارش پراکنده باران پیش بینی می‌ شود.

احمد اسدی معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، گفت:  براساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه‌ های هواشناسی، وضعیت جوی مازندران امروز شنبه ۱۶ دی ماه نیمه ابری، از سمت غرب استان همراه با بارش پراکنده باران پیش بینی می‌شود.

وی افزود: آسمان مازندران از امشب همراه با بارندگی و در ارتفاعات مه آلود ابتدا با بارش باران و از نیمه شب به تدریج با بارش برف خواهد بود.

معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران گفت: وضعیت جوی مازندران از روز یکشنبه ۱۷ دی  با بارندگی، کاهش دما، وزش باد و در مناطق کوهستانی با ارتفاع بیش از ۲ هزار متر  مه آلود گاهی با بارش برف پیش بینی می‌شود.

اسدی افزود: هوای مازندران روز‌های دوشنبه و سه شنبه ۱۸ و ۱۹ دی ماه صاف تا قسمتی ابری پیش بینی می‌شود.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.