لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

آسمان مازندران در جمعه 12 آبان صاف تا نیمه ابری

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آسمان مازندران امروز جمعه ۱۲ آبان ماه در مناطق ساحلی، جلگه‌ای صاف تا نیمه ابری پیش بینی می‌شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ،اسدی معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران گفت: بر اساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی، وضعیت جوی استان مازندران امروز در مناطق ساحلی، جلگه‌ای و دامنه‌ها نیمه ابری بویژه در شهر‌های غربی استان گاهی ابری با بارش پراکنده و در ارتفاعات صاف تا نیمه ابری پیش بینی می‌شود.

وی افزود: آسمان مازندران از روز شنبه ۱۳ آبان نیمه ابری در اواخر روز و شب با افزایش ابر بویژه درغرب استان با احتمال بارش پراکنده همراه خواهد یود.

معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران گفت:هوای مازندران از روز یکشنبه تا سه شنبه ۱۴ تا ۱۶ آبان نیمه ابری پیش بینی می‌شود.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.