لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

آسمان مازندرانی در ششم بهمن ابری و بارانی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آسمان مازندران امروز نیمه ابری همراه با بارش پراکنده پیش بینی می‌شود.

اسدی معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، گفت: وضعیت جوی استان امروز جمعه ابری همراه با بارش پراکنده از شب نیمه غربی استان بتدریج بارندگی پیش بینی می‌شود.

وی افزود: آسمان مازندران شنبه ۷ بهمن در مناطق ساحلی و جلگه‌ای ای با بارش باران، وزش باد، کاهش دما و در ارتفاعات و کوهپایه‌ها مه آلود و از عصر شنبه با بارش برف همراه خواهد بود.

معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران گفت: وضعیت جوی استان از شنبه شب، روز یکشنبه تا بامداد دوشنبه در مناطق ساحلی و جلگه‌ای ضمن افت شدید دما و وزش باد (گاهی نسبتا شدید)، ابتدا بارش‌ها بصورت مخلوط باران و برف و بتدریج بارش برف پیش بینی می‌شود.

اسدی افزود:آسمان استان در ارتفاعات، کوهپایه‌ها و دامنه‌های اطراف شهر‌ها با افت شدید دما و بارش برف همراه خواهد بود.

وی گفت: از صبح دوشنبه با توجه به افت شدید دما، در شهر‌های ساحلی و جلگه‌ای استان نیز بارش برف پیش بینی می‌شود، اما احتمال نشست برف در داخل شهر‌ها ضعیف خواهد بود.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.