لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

آسمان آخرین شنبه مهرماه صاف تا نیمه ابری

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آسمان مازندران در آخرین شنبه مهرماه صاف تا نیمه ابری پیش بینی می‌شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از ساری، اسدی معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران گفت: بر اساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی، وضعیت جوی استان مازندران روز شنبه ۲۹ مهرماه صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش نسبی دما پیش بینی می‌شود.

وی افزود: وضعیت جوی استان مازندران روز یکشنبه ۳۰ مهرماه صاف تا نیمه ابری در ارتفاعات همراه با وزش باد گرم و افزایش نسبی دما همراه خواهد بود.

معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران گفت: دوشنبه یکم آبان آسمان استان نیمه ابری در بعضی ساعات ابری با رگبار پراکنده وزش باد و کاهش نسبی دما بویژه در ارتفاعات از شب با کاهش ابر پبش بینی می‌شود.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.