لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

آسمان آخرین جمعه مهرماه صاف تا نیمه ابری

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آسمان مازندران در روز جمعه ۲۸ مهر ماه صاف تا نیمه ابری پیش بینی می‌شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، اسدی معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران گفت: بر اساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی، وضعیت جوی استان مازندران صاف تا قسمتی ابری اواخر روز و شب با افزایش ابر و وزش باد و در مناطق غربی استان با احتمال رگبار پراکنده پبش بینی می‌شود.

وی افزود: وضعیت جوی استان مازندران از اول هفته شنبه روز ۲۹ مهرماه صاف تا نیمه ابری از بعدازظهر با افزایش ابر و وزش باد همراه خواهد بود.

معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران گفت: یکشنبه شب و دوشنبه یکم آبان آسمان استان نیمه ابری در برخی مناطق بویژه نیمه غربی استان با افزایش ابر و بارش پراکنده پبش بینی می‌شود.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.