لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

آزادراه تهران-کرج از محدوده پمپ بنزین وردآورد تا گرمدره مسدود است

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رئیس مرکز فرماندهی پلیس راه استان البرز با بیان اینکه همچنان محورهای کرج-چالوس، طالقان و ماهدشت به اشتهارد بسته است، گفت: آزادراه تهران-کرج از محدوده پمپ بنزین وردآورد تا گرمدره مسدود است.

علی بابازاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرج، با اشاره به اینکه همچنان محورهای کرج-چالوس، طالقان و ماهدشت به اشتهارد بسته است، اظهار داشت: آزادراه تهران-کرج از محدوده پمپ بنزین وردآورد تا گرمدره مسدود است.

رئیس مرکز فرماندهی پلیس راه استان البرز افزود: باند جنوبی آزادراه کرج- تهران از محدوده گرمدره تا وردآورد حرکت خودروها به سمت تهران بسیار کند انجام می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در آزادراه کرج- قزوین مشکل خاصی وجود ندارد، بیان کرد: در این آزادراه نمک پاشی انجام شده است.

بابازاده با بیان اینکه محورهای فرعی جاده برغان، کردان و آتشگاه مسدود است، اضافه کرد: در محور محمدشهر تردد در حال انجام است ولی محورکیانمهر از ماهدشت به سمت کیانمهر و ماهدشت وضعیت ترافیکی فوق‌العاده سنگین دارد.

وی تاکید کرد: تمام نیروهای امدادی با امکانات کم در حال انجام امدادرسانی به مردم هستند و مردم حتی‌المقدور به آزادراه‌های تهران-کرج و کرج-قزوین وارد نشوند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.