لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

آخرین وضعیت پرونده بنیتا و «ورمی کمپوست»

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سرپرست دادگاه کیفری یک استان تهران آخرین وضعیت پرونده‌های قتل بنیتا، ورمی کمپوست و کرسنت را تشریح کرد.

به گزارش «ایران»، قاضی افتخاری درباره پرونده قتل بنیتا و اینکه آیا این پرونده به دیوان عالی کشور ارسال شده یا نه؟ گفت: پرونده هنوز به دیوان نرفته است. چرا که رسیدگی به اتهامات سایر متهمان ادامه دارد و به همین خاطر پرونده به دادسرا ارجاع شده است.

وی درباره  آخرین وضعیت پرونده موسوم به «ورمی کمپوست» نیز گفت: دیوان عالی کشور در این پرونده نقص تحقیقات گرفته و پرونده برای بررسی‌های دقیق‌تر به دادسرا برگشته است که پس از رفع ایرادها، دوباره در دادگاه رسیدگی می‌شود.وی درباره رسیدگی به بخشی از پرونده کرسنت در شعبه ۶ دادگاه کیفری یک استان که پیشتر قاضی مدیر خراسانی از آن خبرداده بود، گفت: در ارتباط با قسمت عمده پرونده پیشتر حکم صادر شده و این بخش یک قسمت جزئی پرونده است که یک الی دو متهم دارد که هنوز حکمی درباره‌شان صادر نشده است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.