لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

آخرین مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه غیرانتفاعی اعلام شد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مشاور عالی سازمان سنجش از آخرین مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه فنی و حرفه‌ای و غیر انتفاعی خبرداد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، حسین توکلی، مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور اظهار کرد: مرحله تکمیل ظرفیت پذیرش در برخی کدرشته های تحصیلی دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی در آزمون کاردانی نظام جدید از روز شنبه ششم آبان 96 آغاز شده است و متقاضیان می توانند تا نهم آذر 96 برای ثبت نام به آموزشکده یا موسسه آموزش عالی رشته مورد تقاضا مراجعه کنند.

توکلی افزود: علاقه مندان به تحصیل در این موسسات اعم از اینکه در این آزمون ثبت نام کرده یا نکرده اند می توانند برای ثبت نام در رشته تحصیلی متناسب با مدرک دیپلم خود در شاخه های فنی و حرفه ای یا کاردانش موسسات آموزش عالی پذیرنده با مراجعه به لینک جستجو و کد رشته در سایت سازمان سنجش، ضمن مشخص کردن رشته و موسسه مورد علاقه با مدارک لازم به آموزشکده و یا موسسه آموزش عالی رشته مورد تقاضا مراجعه کنند.

وی گفت: داوطلبان باید در زمان ثبت نام از طریق موسسه مربوطه بابت هزینه ثبت نام مبلغ 200 هزار ریال (20 هزار تومان) را از طریق سیستم پرداخت الکترونیکی سازمان سنجش پرداخت کنند.

توکلی یادآور شد: بر اساس آخرین آمار تا به امروز، 3 هزار و 701 نفر در تکمیل ظرفیت پذیرش برخی کدرشته های تحصیلی دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی در آزمون کاردانی نظام جدید ثبت نام کرده اند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.