لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

آخرين و تلخ‌ترين شکست عليرضا بيرانوند

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

روزي که عليرضا بيرانوند تصميم گرفت بعد از ثبت يک کلين‌شيت و بازگشت پرسپوليس به صدر جدول کمي براي هواداران کلاس بگذارد و از احتمال جدايي‌اش بين دو نيم‌فصل سخن بگويد، احتمالا تصورش را هم نمي‌کرد رفتار ناشيانه‌اش چنين عواقبي براي او به دنبال بياورد.

روزي که عليرضا بيرانوند تصميم گرفت بعد از ثبت يک کلين‌شيت و بازگشت پرسپوليس به صدر جدول کمي براي هواداران کلاس بگذارد و از احتمال جدايي‌اش بين دو نيم‌فصل سخن بگويد، احتمالا تصورش را هم نمي‌کرد رفتار ناشيانه‌اش چنين عواقبي براي او به دنبال بياورد.
شايد هدف بيرانوند از طرح آن حرف‌ها اين بود که کمي «ناز» کند و شرايط خودش در پرسپوليس را بهبود ببخشد، اما نتيجه کار کاملا معکوس شد. ديگر بدتر از اين نمي‌شد که بيرانوند در تمام جبهه‌هاي مربوط به اين اتفاق شکست بخورد، اما او سه باخت همزمان را تجربه کرد تا شايد از اين به بعد ياد بگيرد کمي سنجيده‌تر حرف بزند و رفتار کند.
يکم؛ هواداران پرسپوليس
اين سريع‌ترين باخت بيرانوند بود. شايد او فکر مي‌کرد از لحظه‌اي که مساله احتمال جدايي‌اش را مطرح مي‌کند با انبوهي از آه و ناله و خواهش و تمناي پرسپوليسي‌ها مواجه خواهد شد، اما اين اتفاق هرگز رخ نداد. هواداران در اين ماجرا اتحادي کمتر ديده شده نشان دادند و با هزاران پست و کامنت انتقادي به بيرانوند اعتراض کردند. بسياري از آنها از برانکو خواسته‌اند فعلا رادوشوويچ را به ارنج اضافه کند و البته با وجود ممنوعيت جذب بازيکن، برخي نيز خواهان صدور مجوز جدايي بيرانوند هستند.
دوم؛ باشگاه تراکتورسازي
وقتي پرسپوليسي‌ها به بيرانوند روي خوش نشان ندادند، او حداقل اميدوار ماند که از جانب تراکتورسازان چراغ سبز دريافت کند. به هر حال تراکتورسازي در حال حاضر از ناحيه دروازه‌بان دچار مشکل است و با رفع محروميت کذايي به سرعت بايد يک گلر خوب بگيرد. با اين وجود ظاهرا آنها هم به بيرانوند فکر نمي‌کنند، چرا که خيلي زود اعلام کردند اين دروازه‌بان را جذب نخواهند کرد. گويا اين اقدام تبريزي‌ها واکنشي به اقدام مشابه پرسپوليس در زمان محروميت تراکتورسازي است. به علاوه مسوولان سازمان نظام وظيفه هم اخيرا اعلام کرده‌اند هيچ بازيکني نمي‌تواند به ميل خودش يک تيم را براي گذران خدمت سربازي انتخاب کند و تقسيم نيروها صرفا در همين سازمان صورت مي‌گيرد. از همه اينها که بگذريم حرف و حديث‌ها درباره تغيير مالکيت باشگاه تراکتورسازي دوباره اوج گرفته و شايد اين تيم در آينده نزديک ديگر نتواند بازيکن سرباز بگيرد!
سوم؛ برانکو
اين آخرين سنگر بود که فرو ريخت. باورکردني نبود که مربي کروات با وجود مشکلات باشگاه براي خريد بازيکن جديد، با اين جملات به استقبال جدايي احتمالي بيرانوند برود: «او به من گفته قصد دارد بماند، اما اگر سرباز است و بايد برود، خب برود. شما فکر مي‌کنيد با رفتن بيرانوند، ستون‌ها پايين مي‌ريزد؟ نه، هيچ بازيکني مهم‌تر از باشگاه نيست.» برانکو هميشه به حمايت تام و تمام از شاگردانش شهرت داشته و اين عادت را در پرسپوليس هم ترک نکرد، اما بيرانوند باعث شد ايوانکوويچ آن روي سکه را هم نشان بدهد.

منبع خبر: جام نیوز ورزشی

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.