لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

«دوربین‌های کنترل سرعت» متوسط سرعت را ثبت می کنند

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه در دوربین‌های ثبت تخلف از سامانه بومی استفاده شده است؛ گفت: برخی گمان می‌کردند که زمانی که به دوربین می‌رسند با کم کردن سرعت، پلاک آنها در دوربین‌ها ثبت نمی‌شود اما این دوربین‌ها سرعت متوسط خودروها را ثبت می‌کنند.

 مراسم افتتاحیه «واگذاری تایید تخلفات ثبت شده توسط سامانه‌های هوشمند ثبت تخلفات جاده‌ای» و «رونمایی از تیپ جدید ساختمان قرارگاه‌های پلیس راه‌های استانی» صبح امروز در مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا با حضور جانشین فرمانده ناجا، رئیس پلیس راهور ناجا و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور برگزار شد.

سردار اسکندر مومنی؛ جانشین فرمانده ناجا در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران با اشاره به همکاری بسیار خوب پلیس راهنمایی و رانندگی و سازمان راهداری در افتتاح این سامانه‌های جدید، اظهار کرد: پیش از افتتاح این مراکز مانیتورینگ ثبت تخلفات به صورت متمرکز و در مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا ثبت می‌شد اما از این به بعد در تمامی استانهای کشور تخلفات به صورت لحظه‌ای پایش می‌شود و در پی آن هستیم که مراکز مانیتورینگ در شهرستانها نیز افتتاح شود.

وی خاطرنشان کرد: سامانه و نرم‌افزار دوربین‌های نصب شده به صورت بومی است هر چند که ممکن است برخی از قطعات آنها خارجی باشد همچنین این دوربین‌ها و سامانه‌ها قادر خواهند بود که سرعت متوسط خودروهای عبوری را ثبت کنند؛ پیش از این برخی گمان می‌کردند که زمانی که به دوربین می‌رسند با کم کردن سرعت، پلاک آنها در دوربین‌ها ثبت نمی‌شود اما این دوربین‌ها سرعت متوسط خودروهای عبوری را ثبت می‌کنند.

جانشین فرمانده ناجا درباره دو پرونده اهانت به ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی هنگام کار نیز خاطرنشان کرد: پس از این اتفاق بسیاری از مردم با پلیس همدردی کردند و در حال حاضر از طریق مراجع قانونی در حال پیگیری هستیم و پرونده در رابطه تشکیل شده است.

منبع:برنا

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.