لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

کسانی که آتش اعتراضات را روشن کردند، پاسخگو باشند

نماینده اصلاح طلب مجلس ششم گفت: کسانی که اعتراض را شروع کردند اما کنترل آن از دست شان خارج شد، امروز باید پاسخگو باشند.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ «سید ناصر قوامی»، نماینده اصلاح طلب مجلس ششم درباره اعتراضات اخیر گفت: برخی افراد اعتراضات را کلید زده و آتش آن را روشن کردند تا به زعم خود دولت روحانی را  زمین گیر کنند اما کنترل اعتراضات از دست شان خارج شد و کار به اینجا کشید که امروز باید پاسخگو باشند.

قوامی شعارهایی که در تظاهرات سر داده شد را غیرقابل دفاع دانست و افزود: مردم مطالبات و انتقاداتی دارند. آنها از تبعیض، فساد و... خسته شده اند و دولت باید با آنها صحبت کرده و قانع شان کند.

او ادامه داد: البته این جدا از کسانی است که به جمعیت مردم نفوذ کرده و شعارهای عجیب در حمایت از رضاشاه مطرح می کردند. در حالی که خاندان پهلوی و جامعه جهانی اذعان دارند مردم ایران دیگر به گذشته باز نمی گردند و طرح این موضوعات شدنی نیست.

این فعال سیاسی درباره ریشه اعتراضات اظهار کرد: در دولت گذشته زمانی که مردم با مشکلات اقتصادی فراوانی روبرو بودند و تورم تا مرز 50 درصد رسید، برخی مردم را به همراهی با دولت وقت هدایت و توصیه می کردند که وقتی پول نیست اشکنه بخورند یا یک وعده غذا بخورند، اما آنها تا می توانستند در این چند سال علیه دولت روحانی موضع گیری کردند و کار را به اینجا کشاندند.

قوامی با بیان اینکه مشکلات اقتصادی به این راحتی ها حل نخواهد شد، گفت: مشکلات به این زودی حل نخواهد شد؛ همانطور که دولت های خاتمی، احمدی نژاد و حتی روحانی نتوانستند بر مشکلات اقتصادی و بیکاری غلبه کنند. کشور برای توسعه نیاز به سرمایه گذاری خارجی دارد اما شرایط در داخل برای حضور سرمایه گذاران فراهم نیست.

چاپ ایمیل

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.