لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

هادی غفاری:اصلاح‌طلبان آماده حضور مستقل در انتخابات آینده هستند

عضو شورای مرکزی مجمع نیروهای خط امام گفت: اصلاح‌طلبان برای ورود مستقل در دوره بعدی انتخابات آماده‌اند و البته اجازه کارشکنی احدی در کار روحانی را نخواهیم داد.

هادی غفاری در گفت‌وگو با خبرگزاری آنا، با بیان اینکه در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم، برای اصلاح‌طلبان، "نه" مهم تر از آری بود، گفت: طی سال های گذشته فرصت آری از اصلاح‌طلبان گرفته شده و تمام نخبگان سیاسی اصلاح‌طلب یا به شیوه‌ای حذف شده بودند و یا علیه شان شمشیر بسته بودند و با این شرایط چاره ای نداشتیم جز اینکه به حداقل هایمان بسنده کنیم.
عضو شورای مرکزی مجمع نیروهای خط امام، با بیان اینکه روحانی نیز به عنوان کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با شعارهایی همچون آزادی، امنیت شغلی وارد میدان شد که ذات و اساس آنها از آن اصلاح‌طلبان است، افزود: روحانی نیز با آگاهی از تاثیر این شعارها و تاثیر حمایت ما وارد میدان شد و ما نیز بعد از بررسی و اعتقاد به موفقیت وی در کار، حمایت از روحانی را پذیرفتیم.
غفاری با بیان اینکه نباید فراموش کنیم که دست رئیس جمهور بسته است، توضیح داد: حاکمیت به سمت و سویی می‌رود که اقتدار مطلق خود را از دست ندهد و روی کار آمدن اصلاح‌طلبان به معنای شکسته شدن انحصار اصلاح‌طلبان است.
وی با بیان اینکه ما کشور خود را دوست داریم و در این چهار سال به روحانی کمک کرده و از زمین خوردن وی جلوگیری خواهیم کرد، اگرچه جریان اصولگرا هم اکنون هم در پی زمین زدن روحانی است، گفت: برای انتخابات 1400 تلاش خواهیم کرد که وارد بده بستان قدرت نشویم، زیرا این امر به سود ما نیست.
عضو شورای مرکزی مجمع نیروهای خط امام، با بیان اینکه یک اندیشه باید خود به اداره کشور بپردازد، ادامه داد: ما اعتقاد به درو کردن اندیشه مخالف نداشته و به اقلیت احترام می گذاریم، اقلیت باید روزنامه داشته باشد، درعین حال کشور را باید کسانی که اکثریت جامعه به آنها روی آوردند، اداره کنند.
وی با بیان اینکه تجربه تاریخی ایران نشان داده که اصولگراها دو ضعف عمده دارند، گفت: اولین مشکل نداشتن تئوری اداره کشور و دومین موضوع این است که جناح اصول‌گرا باوری به اکثریت مردم ندارند.
غفاری با بیان اینکه اصلاح طلبان برای ورود مستقل برای دوره بعدی انتخابات آماده‌اند و البته اجازه کارشکنی احدی در کار روحانی را نخواهیم داد، ادامه داد: با تمام نقدهایی که به روحانی داریم از وی دفاع و حمایت می‌کنیم. نقدکردن هنرانسان صالح و شایسته است. نقد می‌کنیم اما برای دوره‌ی بعد کاملا آماده شده و بر اندیشه‌ی اکثریت مردم مانورخواهیم داد تا با کمک 70 تا 80 درصد مردم که در برخی از استان‌ها بیش از این است دولت اصلاح‌طلب صرف را بر سر کار آوریم.
وی با اشاره به اظهار نظرهایی در خصوص فاصله گرفتن روحانی از جریان اصلاح طلب، با بیان اینکه باید توجه داشت که رئیس جمهور از سوی حوزه های علمیه و بخش هایی از حکومت فشار زیادی را تحمل می کند، گفت: بنابراین روحانی باید با رفتار خردمندانه از ایجاد شکاف جلوگیری کند و به همین دلیل باید باج دهد.
عضو شورای مرکزی مجمع نیروهای خط امام، با بیان اینکه برخی رویکردهای روحانی، به روحیه اصلی وی مبنی بر اصلاح‌طلب نبودن و رویه اعتدال وی بازمی گردد، توضیح داد: اطلاح طلبان به نه راست و نه چپ باوری ندارند، بلکه بر این باوریم که کشور را یا جریان اصولگرا باید اداره کند یا اصلاح طلب، البته با رعایت حرمت اقلیت و نبستن دهان آنها.

چاپ ایمیل

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.