لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

قیمت طلا پس از افت شدید روز پنجشنبه با افزایش روبرو شد

قیمت طلا که در مبادلات روز پنجشنبه با بیشترین کاهش در دو هفته اخیر روبرو شده بود، امروز جمعه بار دیگر با افزایش نسبی همراه شده است.

once724uبه گزارش رویترز، تنش های سیاسی بر سر اوضاع سوریه و نگرانی های بین المللی درباره تنش های تجاری آمریکا و چین موجب شده است تا قیمت طلا بار دیگر با افزایش نسبی روبرو شود.

بر اساس این گزارش قیمت طلا در حال ثبت روند صعودی برای دومین هفته متوالی است. قیمت این فلز گرانبها با 0.2 درصد افزایش امروز جمعه به بیش از 1337 دلار رسیده است.

قیمت طلا طی هفته جاری با رشد 0.3 درصدی روبرو شده است. قیمت این فلز زرد روز گذشته با کاهش 1.3 درصدی همراه شد که این میزان کاهش از 28 مارس بی سابقه بوده است.

دونالد ترامپ رئیس جمهور امریکا و تیم امنیت ملی کاخ سفید روز پنجشنبه درباره اوضاع سوریه رایزنی کردند. ترامپ تهدید کرده است که به زودی حمله موشکی علیه سوریه انجام خواهد داد.

سازمان تجارت جهانی در تازه ترین گزارش خود نسبت به تاثیر منفی تنش های تجاری بین آمریکا و چین بر سیستم تجاری جهان هشدار داده است.

وزارت بازرگانی چین هر گونه مذاکره تجاری با آمریکا در شرایط کنونی را غیرممکن ارزیابی کرده است.

میزان ذخایر طلای صندوق اس پی دی آر با 0.69 درصد افزایش به بیش از 865 تن رسیده است.

چاپ ایمیل

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.