لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

سلام بر عاشورا روزی که لرزه بر تن تاریخ انداخت

عاشورا که می رسد، دل پر می کشد به هنگامه ای که قطره قطره خون اهل بیت نبوت فریاد حق طلبی و ظلم ستیزی سر داد.

سلام بر عاشورا، سلام بر روزی که شرافت انسانی بر قله های رفیع تاریخ نگاشته شد، سلام بر هنگامه ای که کون و مکان سجده بر حریت و آزادگی کرد، سلام بر میدانی که خون حسین و یارانش را به سان بذری برای درخت بزرگ حیثیت "آدم" ساخت.

سلام بر حسین (ع)، سلام بر نور دیده خاتم الانبیا (ص) ، سلام بر جانشین علی مرتضی (س)، سلام بر فرزند زهرا (س)، سلام بر لحظه ای که تن تکه تکه شده اکبرش را در آغوش گرفت، سلام بر دمی که دستان بریده عباس کمرش را خم کرد، سلام بر دقیقه ای که گلوی طفل شش ماهه اش با تیر سه شعبه به سینه اش دوخته شد، سلام بر آنی که گلوی بریده اش خیمه گاه را آتش زد، سلام بر حسین (ع).

سلام بر آه مظلوم که دامن ظالم را ۱۴۰۰ سال است که گرفته، سلام بر شرافتی که سر به شمشیر داد ولی تن به ذلت نداد، سلام بر انسانیتی که حتی از مقدمه چین عاشورا گذشت تا تاریخ درس مردانگی بیاموزد، سلام بر ادبی که لب به دشنام نگشود و دشمن بی حیا را تکفیر نکرد، سلام بر روزی که مظلوم مقابل ظالم سر تعظیم فرود نیاورد تا ظلم ستیزی بدل به سنتی بزرگ در تاریخ شود.

... و سلام بر زینب (س)، سلام بر ام المصائب، سلام بر یادگار زهرا (س)، سلام بر شیرزنی که اگر نبود کربلا در کربلا می ماند.

روز عاشورا، تاریخ را به لرزه در آورد و هنوز رعشه های آن پس از ۱۴۰۰ سال بر تن تاریخ دیده می شود، روز عاشورا ندای بلند "هیهات من الذله" فرزندان آدم است و چه با وقار و پرصلابت تاریخ فریاد می زند: " لبیک یا حسین(ع)"

چاپ ایمیل

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.