لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

ترامپ:پایبندی ایران را به برجام تایید نمی کنم

رییس جمهور آمریکا گفت به وزارت خزانه داری آمریکا این مجوز را داده ام که تحریم هایی جدید را ضد ایران اعمال کند.

TRUMPبه گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ نطق دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا درباره توافق هسته ای ایران در کاخ سفید سخنرانی کرد.
ترامپ گفت هموطنان آمریکایی من! من در مقام رئیس جمهور آمریکا بالاترین الزام و وظیفه ام تضمین امنیت مردم آمریکا است. تاریخ نشان داده است که هرچه ما تهدیدات را بیشتر نادیده بگیریم، آن تهدید خطرناک تر می شود. به همین علت من بعد از رئیس جمهور شدن، دستور بازنگری کامل و راهبردی در سیاست ما در قبال ایران را دادم. این بازنگری اکنون تکمیل شده است . من امروز راهبرد ما را به همراه چندین گام مهمی که برمی داریم اعلام می کنم تا با اقدامات خصمانه ایران مقابله و اطمینان حاصل کنیم که ایران هرگز یعنی هرگز به سلاح هسته ای دست پیدا نمی کند(!).

ترامپ گفت مانع دستیابی ایران به سلاح هسته ای(!) خواهیم شد. وی مدعی شد ایران در حال تولید موشک هایی است که آمریکا و متحدان آن را تهدید می کند. ایران به القاعده، طالبان، حزب الله، حماس و دیگر شبکه های تروریستی کمک می کند. این(ایران) اقدام به تولید، استقرار و اشاعه موشک هایی می کند که نیروهای نظامی آمریکا و همپیمانان ما را تهدید می کند. این(ایران) مزاحم کشتی های آمریکایی می شود و مانع از آزادی عبور کشتی ها در خلیج عربی (خلیج فارس) و دریای سرخ می شود.

رئیس جمهوری آمریکا مدعی شد ایران شهروندان امریکایی (جاسوسان آمریکایی) را با ادعاهای دروغین بازداشت می کند.  ایران طی چند سال می تواند بمب اتمی بسازد(!). توافق هسته ای سال 2015 میلادی با ایران یکی از بدترین توافق هایی است که آمریکا وارد آن شده است. وی افزود شعارهای معروف ایران مبنی بر مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل شدت تهدید های ایران را نشان می دهد.

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا با اعلام اینکه ایران به روح توافق هسته ای سال 2015 میلادی پایبند نیست گفت به وزارت خزانه داری آمریکا این مجوز را داده ام که تحریم هایی جدید را ضد ایران اعمال کند. ترامپ اعلام کرد ما توافق هسته ای ایران را تایید نمی کنم و از دولت و کنگره می خواهم نواقص این توافق را برطرف کنند. وی افزود به دولت دستور می دهم با کنگره و متحدان آمریکا به طور نزدیک کار کند تا ایرادهای توافق هسته ای ایران برطرف شود. در صورتی که ما نتوانیم با کنگره و متحدانمان به یک راه حل برسیم، آنگاه توافق هسته ای لغو خواهد شد.

دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا گفت به وزارت خزانه داری آمریکا این مجوز را داده ام که تحریم هایی جدید را ضد ایران اعمال کند. تصمیم گرفتیم مجازات هایی را در خارج از چارچوب توافقنامه هسته ای بر ایران اعمال کنیم، این مجازات ها، برنامه موشکی ایران را هدف قرار خواهد داد.  

ترامپ افزود  پایبندی ایران را به توافق هسته ای تایید نمی کنم. تهدیدات بیش از پیش شده اند. ایران، توافق هسته ای را نقض کرده است. تحریمهایی علیه سپاه وضع خواهیم کرد. اگر ایران به نقض توافق ادامه دهد(!) ممکن است از آن خارج شویم. « بند غروب » در موافقتنامه هسته ای ایران از مشکلاتی است که در این موافقتنامه وجود دارد. بر اساس « بند غروب » محدودیت های اعمال شده بر فعالیت های هسته ای ایران به تدریج و طی سال ها از بین خواهد رفت. دولت آمریکا برای اصلاح برخی از کاستی ها در توافقنامه هسته ای باید با هم پیمانان همکاری کند.

قابل ذکر است؛ دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا در سخنرانی خود به جای خلیج فارس از واژه جعلی خلیج عربی استفاده کرد.

چاپ ایمیل

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.